Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz zaskarży wyrok w sprawie górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2020 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Trzeba zaskarżyć żeby zabezpieczyć interes tych mieszkańców którzy już zdążyli zbudować swoje domy oraz kupić mieszkania w blokach na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem dlaczego ratusz tak bardzo upiera się, żeby tam były bloki.  Dużo osób jest przeciwko i niepotrzebnie robi sobie z nich wrogów, a przeciwnikom politycznym daje  oreze do działań politycznych przeciwko prezydentowi. Nie lepiej rozszerzyć miasto i budować w np konopnicy? Sąsiadujące z konopnica osiedle rozrasta się w bardzo szybkim tempie, więc siłą rzeczy budowa mogłaby przenieść się właśnie tam
Może najpierw lepiej byłoby rozważyć, czemu ma służyć pozyskiwanie jakichkolwiek nowych terenów (oprócz tych kilku tys. hektarów, które JUŻ są przeznaczone na tego typu działalność i można je nabyć, tyle tylko, że nie za 100, ale za 500-1.000 zł/m2) na potrzeby stawiania bloczysk i innych "akademików" w sytuacji, kiedy w perspektywie 10 lat populacja Koziego Grodu spadnie poniżej 300.000? 
 A po to, żeby nie zapychac miasta betonem tylko zostawić tam gdzie można trochę zieleni i dodatkowo triche jeszcze jej dosadzic. Każdy wie o smogu, ale przy planowaniu nie każdy pamięta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne jest to ujadanie pisich trolli bredzących w kółko o dewelo-rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan obrzydliwym człowiekiem Panie Prezydencie. Do tego stopnia, że nie jestem w stanie słuchać, tego co i jak Pan mówi. Nigdy Pana nie lubiłam, ale głosowałam bo Pan z PO a ja zawsze na tę właśnie partię głosowałam. Ale ja widzę, że nie z PO Pan jesteś tylko z PiS.... brzydzę się tym, co Pan robi. Nie będę głosowała już na Platformę....
Nie ma potrzeby się ekscytować politycznie. Ten pan nie ma żadnych poglądów innych, niż wierna służba Mamonie. Do jakiej formacji należy, to nie ma żadnego znaczenia. Parasol nad tego typu geszeftami jest rozpięty ponad-partyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zaskarżyć żeby zabezpieczyć interes tych mieszkańców którzy już zdążyli zbudować swoje domy oraz kupić mieszkania w blokach na górkach
 na Górkach nie ma żadnych bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zaskarżyć żeby zabezpieczyć interes tych mieszkańców którzy już zdążyli zbudować swoje domy oraz kupić mieszkania w blokach na górkach
na Górkach nie ma żadnych bloków
 pewnie mu chodziło o bloki zbudowane tuż obok Górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent merytorycznie wytłumaczył dlaczego się odwoła, szkoda że DW o tym ani słowa nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieńcie herb na barana, nie łączcie mnie więcej z Baranim Grodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne jest to ujadanie pisich trolli bredzących w kółko o dewelo-rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tymczasem "Gruby" z dewelo-ratuszowej kliko-farmy sPOnsorowanej m.in przez Spółkę Specjalnej Troski nastukał już POd swoim własnymi pseudo-komentarzami POnad 60 plusików.
 Tebewały dalej płacą na tych partaczy? Dalej liczą, że pójdzie w cenę metra tych 99 "akademików" na Górkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan obrzydliwym człowiekiem Panie Prezydencie. Do tego stopnia, że nie jestem w stanie słuchać, tego co i jak Pan mówi. Nigdy Pana nie lubiłam, ale głosowałam bo Pan z PO a ja zawsze na tę właśnie partię głosowałam. Ale ja widzę, że nie z PO Pan jesteś tylko z PiS.... brzydzę się tym, co Pan robi. Nie będę głosowała już na Platformę....
 Dewelo-POdręczny przestał się kryć z tym, komu służy, już dobrych parę lat temu, kiedy w parę tygodni po nabyciu Górek przez Spółkę Specjalnej Troski, ogłosił "kompromis" w POstaci POmysłu zabudowania WSZYSTKICH 6 wierzchowin dewelo-klocami. Mimo to ludziska nadal wyrażają zaskoczenie i niedowierzanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie zabetonowac, zabudowac. niech mieszkancy wdychaja smog i choruja, kazdy przemysl sie wtedy bedzie krecil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet wyroku Sądu nie uszanuje. Wiadomo o czyj interes dba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niebywałe... Sąd mówi nie, społeczeństwo mówi nie, naukowcy mówią nie, a Prezydent Żuk jest pełnomocnikiem dewelopera... Jest pełnomocnikiem za nasze społeczne pieniądze. Jak długo jeszcze??? Wniosek o zabezpieczenie na czas trwania postępowania sugeruję Panu Wojewodzie i to szybko.
 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne jest to ujadanie pisich trolli bredzących w kółko o dewelo-rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne jest to ujadanie pisich trolli bredzących w kółko o dewelo-rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne jest to ujadanie pisich trolli bredzących w kółko o dewelo-rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok sądu dotyczył również bloków i domków które już powstały albo są w trakcie powstawania, więc tak naprawdę miasto musiało się odwołać, by nie stworzył się bałagan prawny.
 Prawo nie może działać wstecz. Pitu pitu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co protestują przeciwko utworzeniu parku na górkach to zwykli pieniacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...